Zaposleni

Seznam zaposlenih v šolskem letu 2022/2023

IME IN PRIIMEK STROKOVNO DELO IN ZADOLŽITVE RAZREDNIŠTVO e-poštni naslov
Nina Sever dnevno varstvo, vzgoja in izobraževanje razvojni vrtec nina.sever@guest.arnes.si
Lucija Kodrca posebni VIZ program, mobilna služba I. a PPVI lucija.kodrca@guest.arnes.si
Ajda Lalić posebni VIZ program II. a PPVI ajda.lalic@guest.arnes.si
Klara Ravnik posebni VIZ program III. a PPVI klara.ravnik@guest.arnes.si
Ida Zupanc posebni VIZ program III./IV. b PPVI ida.zupanc@guest.arnes.si
Marta Krt posebni VIZ program IV. a PPVI marta.krt@guest.arnes.si
Tjaša Vevoda posebni VIZ program V. a PPVI tjasa.vevoda@guest.arnes.si
Polona Pirš posebni VIZ program VI. a PPVI polona.pirs@guest.arnes.si
Urška Nosan posebni VIZ program VI. b PPVI urska.nosan@guest.arnes.si
Martina Volčini razredna stopnja 1./2. r PPNIS martina.volcini@guest.arnes.si           
Mirjam Šuštar Peterka razredna stopnja drugi učitelj 1./2. r PPNIS mirjam.sustar-peterka@guest.arnes.si
Bernarda Rozman razredna stopnja 3. r PPNIS bernarda.rozman2@guest.arnes.si
Tadeja Levičnik razredna stopnja 4. r PPNIS tadeja.levicnik@guest.arnes.si
Katarina Bogataj razredna stopnja 5. a r PPNIS andreja.antolin1@guest.arnes.si
Petra Bogataj Ivančič razredna stopnja 5./6. b r PPNIS petra.bogataj-ivancic@guest.arnes.si
Nada Grčar predmetna stopnja 6. r PPNIS nada.grcar@guest.arnes.si
Eva Hočevar predmetna stopnja 7./8. a r PPNIS eva.hocevar1@guest.arnes.si      
Lara Zalokar predmetna stopnja 8. b r PPNIS lara.zalokar@guest.arnes.si
Vanda Trobevšek predmetna stopnja 9. a r PPNIS vanda.trobevsek@guest.arnes.si            
Marko Reich predmetna stopnja 9. b r PPNIS marko.reich@guest.arnes.si
Meta Košir tehnika in tehnologija, delovna vzgoja, vodja ŠMK / meta.kosir@guest.arnes.si
Slavko Lenaršič tehnika in tehnologija, delovna vzgoja / slavko.lenarsic@guest.arnes.si
Katja Ravnikar gospodinjstvo, delovna vzgoja / katja.ravnikar1@guest.arnes.si 
Maja Mejač predmetni učitelj / maja.mejac@guest.arnes.si  
Meta Marolt likovna umetnost / meta.marolt@guest.arnes.si
Anže Vrh šport / anze.vrh1@guest.arnes.si
Maruša Loboda mobilna služba, OPB / marusa.loboda@guest.arnes.si
Filip Vurnik OPB 1 / filip.vurnik@guest.arnes.si    
Andreja Antolin OPB 2 / andreja.antolin1@guest.arnes.si
Tjaša Kovač OPB 3 / tjasa.kovac6@guest.arnes.si
Natalija Kujavec OPB 4 / natalija.kujavec@guest.arnes.si
Olja Srećo OPB 5 / olja.sreco@guest.arnes.si
Urša Kavčič OPB 6 / ursa.kavcic@guest.arnes.si
Andreja Škrlj ravnateljica, TJA / andreja.skrlj@guest.arnes.si
Jelka Rojc pomočnica ravnateljice, PPVI / jelka.rojc@guest.arnes.si
Manja Mesar Bogovič svetovalno delo – psihologinja / manja.mesar@guest.arnes.si
Anja Oršič svetovalno delo – socialna pedagoginja, SOU / anja.orsic@guest.arnes.si
Nika Jenko svetovalno delo – specialna pedagoginja / nika.jenko@guest.arnes.si
Špela Kastelic logopedinja / spela.novak1@guest.arnes.si
Maja Vode knjižničarka, mobilna služba / maja.vode@guest.arnes.si
Andreja Čimžar mobilna služba, predmetni učitelj / andreja.cimzar@guest.arnes.si
Darja Gruden mobilna služba / darja.gruden@guest.arnes.si
Anka Kunaver Dermastija mobilna služba / anka.kunaver-dermastija@guest.arnes.si
Ana Kepec Marcijan mobilna služba / ana.kepec-marcijan@guest.arnes.si
Ana Kodba mobilna služba / ana.kodba@guest.arnes.si   
Jasna Kešnar mobilna služba / jasna.kesnar@guest.arnes.si
Dunja Petrič mobilna služba / dunja.petric@guest.arnes.si
Naja Pelko mobilna služba / naja.pelko@guest.arnes.si
Tjaša Jereb mobilna služba / tjasa.jereb3@guest.arnes.si
Nina Lamberšek mobilna služba / nina.lambersek@guest.arnes.si
Maša Golob mobilna služba / masa.golob5@guest.arnes.si
Jera Lavrič mobilna služba / jera.lavric@guest.arnes.si
Petra Šobot mobilna služba, razredništvo   petra.cerne@guest.arnes.si

 

IME IN PRIIMEK DELOVNO MESTO
Ester Tratnjek Tajnica VIZ
Mateja Urankar Kočar pomočnica vzgojiteljice
Veronika Bergant administratorka, varuhinja
Natalija Korat varuhinja
Edita Stegnar Dodič varuhinja
Sabina Kordić varuhinja, VAV
Mateja Jeretina spremljevalka
Lea Vidmar varuhinja
Maja Lozar Sivec varuhinja
Primož Romšak varuh
Vanja Cerar varuhinja
Nuša Šenk spremljevalka
Adrijana Šesek spremljevalka
Lea Jaklič spremljevalka
Petra Zadnikar spremljevalka
Lija Ilija spremljevalka
Nicola Patrone računalniško-informacijske dejavnosti
Tomaž Žargi hišnik in šofer
Jožef Krt hišnik
Urša Jezernik kuharica
Klavdija Hribar snažilka
Milica Dečman snažilka

 

 

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)