Pred nami je že tretja številka šolskega časopisa Plamenčka. V mesecu februarju je uvodni članek napisala šolska svetovalna delavka Manja Mesar Bogovič, ki je predstavila rezultate anonimne ankete, kjer smo učence naše šole povprašali: kaj je to duševno zdravje, kako se počutijo v šoli, kaj počnejo v prostem času in pri kom poiščejo pomoč v stiski. Povzela je tudi intervju s svetovalno delavko Anjo Oršič, ki so ga naredili učenci 7.b razreda in si ga v celoti lahko preberete med spodnjimi prispevki. Prispevke na temo duševnega zdravja so ustvarjali tudi učenci s svojimi razredniki: 

– NIS 5. a z učiteljico Petro Bogataj Ivančič, 

PPVI 6. b z učiteljico Urško Nosan, 

– NIS 7. b z učiteljico Bernardo Rozma, 

– NIS 9. b z učiteljem Markom Reichom in

– PPVI 4./5. a z učiteljico Ido Zupanc.

Prijazno vabljeni, da si ogledate tokratne prispevke. Prispevke odprete tako, da kliknete na spodnje kartice. 

Učenci, ne pozabite na zabavno-nagradni program, ki ga najdete na strani čisto spodaj! 

 

ZABAVNO-NAGRADNI PROGRAM*

*namenjen učencem naše šole

Dostopnost