Interesne in nadstandardne dejavnosti

INTERESNE DEJAVNOSTI

Naziv dejavnosti Mentor Dan Čas izvajanja
Računalniški krožek Maja Mejač četrtek 12.35-13.20
Badminton Tadeja Levičnik petek 7.10-7.55
Košarka P. Romšak, M. Reich sreda 7.10-7.55
Mladinski pevski zbor 3: Tolkalni krog Natalija Korat ponedeljek 7.10-7.55
Plesni krožek Miki Plesna šola Miki po dogovoru s plesno šolo

1.skupina: 12.35-13.20

2.skupina: 13.20-14.05

Modelarski krožek Slavko Lenaršič sreda 7.10-7.55
Mažorete Dunja Petrič torek 7.10-7.55
Mladinski pevski zbor 1 – glasbena skupina Tjaša Vevoda torek 7.10-7.55
Nogomet Marko Reich ponedeljek 13.20–14.05
Plezanje M. Mejač, N. T. Bobnar četrtek 7.10-7.55
Kickbox Marjan Bolhar sreda 13.20-14.05
Gibalne urice Vanda Trobevšek sreda 12.35-13.20
Otroški pevski zbor 1 Tjaša Hrovat Steklasa ponedeljek 7.10-7.55
Mladinski pevski zbor 4: Instrumentalisti Natalija Korat petek 7.10-7.55
Bukvožerčki Eva Hočevar petek 12.35-13.20
Masterchef 1 Ida Zupanc sreda (na 14 dni) 13.20–14.05
Masterchef 2 Maja Iskra sreda (na 14 dni) 13.20–14.05
Mladinski pevski zbor 2 Tjaša Vevoda četrtek 7.10-7.55
Začetna angleščina Maja Mejač petek 12.35-13.20
Naravoslovni krožek Ajda Lalić sreda 12.35-13.20
Glasbeno plesna skupina Tjaša Vevoda četrtek 7.10-7.55
Učenje kitare Anka K. Dermastija četrtek 13.20 – 14.05
Kvačkanje Eva Hočevar torek 12.35-13.20
Zabavna matematika Petra Bogataj Ivančič ponedeljek 12.35-13.20
Likovni krožek Meta Marolt četrtek 13.20 – 14.05
S knjigo v svet (bralna značka) Anka K. Dermastija sreda 14.05-14.50
Učenje vožnje s kolesom 1 Nena T. Bobnar ponedeljek 14.05-14.50
Učenje vožnje s kolesom 2 Maruša Loboda četrtek 14.05-14.50
Plezanje M. Mejač, M. Krt torek 7.10-7.55
Plesni krožek Polona Pirš ponedeljek 7.10-7.55
Pravljični krožek Sabina Kordič torek 14.05-14.50
Glasbena urica 1 Edita S. Dodič torek 14.05-14.50
Glasbena urica 2 Maja Iskra sreda 7.10-7.55
DIR Floortime Vanda Trobevšek petek 7.10-7.55
Terapevtsko plavanje Nina Sever naknadno naknadno
Slaščičarski krožek Petra Černe četrtek 14.05-14.50
Mladi ustvarjalci Ajda Lalić sreda 14.05-14.50
Likovni krožek Lucija Kodrca sreda 7.10-7.55
Družabne igre Tjaša Vevoda ponedeljek 14.05-14.55
Računalniški krožek Marko Reich četrtek 7.10-7.55
Branje z lutko Maja Iskra petek 14.05-14.50
Nogomet in igre Vanda Trobevšek četrtek 7.10-7.55
MATP 1 Dunja Petrič petek 14.05-14.50
MATP 2 Urška Nosan petek 7.10-7.55

 

 NADSTANDARDNE DEJAVNOSTI

DEJAVNOST NOSILEC DEJAVNOSTI 2019/20
Plamenček- vsakoletno tematsko glasilo Kristina Cigale
Hipoterapija Nina Sever
Terapevtsko plavanje Nina Sever, Urška Nosan
Zgodnje učenje tujega jezika- angleščina Maja Mejač
Skupina za starše RO in PPVI Manja M. Bogovič
Skupina za starše NIS Anja Oršič
Šolski eko vrt Marta Krt
Promocijske dejavnosti Ajda Lalić
Počitniško varstvo Jelka Rojc

 

(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)